9 let financujeme
a 23 let kontrolujeme nemovitosti
Reference Hypoteční kalkulačka
Menu
Případová studie klienta

Uvádíme stejný úrok, abychom byli objektivní, přestože stejný nebyl (byli jsme o 3 desetiny níž), aktuálně může být nižší.

  • 1,69% - 2.702.000 Kč - 30 let - rozpočítávají na 365 dnů - všechny banky - splátka - 9.572 Kč
  • 1,69% - 2.702.000 Kč - 30 let - rozpočítávají na 360 dnů - Česká spořitelna - splátka - 9.597 Kč (opsáno z úvěrové smlouvy klientky)

Měsíční rozdíl: 25 Kč/m.
Rozdíl za 5 let: 1.500 Kč
Za 30 let: 9.000 Kč

Česká spořitelna má jiné úročení hypotéky, je při stejném úroku dražší? ANO/NE


Realitní makléřka tvrdila, že Česká spořitelna lže, že úrok je jedna věc, ale splátka druhá a reálně bude splátka v České spořitelně daleko vyšší, takže jsme se rozhodli souboj s makléřkou upřesnit na pravou míru a zveřejnit čísla. Ano, Česká spořitelna je dražší, má jiné úročení, počítá rok s 360 dny a ostatní banky s 365, tím vzniká jiný výsledek při stejném úroku, ale pokud se podíváte na výsledek, tak rozdíl není markantní, spíš žádný.

Je dražší, ale díky tomu, že se ostatní banky nedostaly v daný moment na stejnou sazbu, tak v celkové přeplacenosti a přeplacenosti za fixní období jsme se dostali na nižší celkovou částku.

Po souboji s Modrou pyramidou, Komerční bankou a realitním makléřem jsme u klienta vyhráli s Českou spořitelnou, obhájili si nabídku na základě přeplacenosti za fixní období, kterou jsme následně emailem do pár dnů garantovali a byt na Slunečním náměstí zafinancovali.

Petr Boruch, 10.6.2016

+ 420 773 779 909
boruch@boruchpartneri.cz
Reference
Bezplatná poptávka hypotéky
koupě, výstavby nebo refinancování

- získáváme slevu až 0,3% oproti pobočkám díky našemu objemu hypoték
- vytváříme konkurenční nabídky
- srovnáváme přeplacenost, anuitu aj.

  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
  • Brno
 
Odeslat
Osobní
údaje ?
Kontaktujeme vás výhradně za účelem bezplatné nabídky hypotéky, jsme zprostředkovatelem pro více bank, ovšem nepředáváme váš kontakt třetím stranám bez vašeho souhlasu.
Bezplatná nabídka sloučení půjček do jedné.
  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
 
KONTAKTUJTE MĚ
Osobní
údaje ?
Kontaktovat Vás mohou : Ing. Lubomír Hlavica, interní pracovník Wüstenrot hypoteční banka a.s., spolupracující s Boruch & Partneři s.r.o. a Bc. Petr Boruch - spolupracující s Broker trust a.s.(vázaný zástupce) a Boruch & Partneři s.r.o., vykonávající činnost pro většinu bank.