9 let financujeme
a 23 let kontrolujeme nemovitosti
Reference Hypoteční kalkulačka
Menu

Kontrola nemovitosti před koupí

Kontrolu provádí pouze stavaři s dlouholetou praxí a ví, co hledat a kam se podívat. Výstupem je protokol, kde jsou naceněné budoucí výdaje a můžete ho využít pro vyjednávání ceny.
Nechceme nemovitost pouze prohlédnout, přeměřit m² a říct ano, kontrola proběhla. Ale díky zkušenostem se ptát makléře nebo prodávajícího, co proběhlo a podle reakcí poznat, kde můžou být komplikace.Co kontrolují inspektoři

Přeměření m²

Realitní kanceláře uvádějí m² v podobě cca a díky přeměření zjistíte, kolik přesně m² vlastně kupujete. Může to být zásadní důvod pro vyjednání slevy z kupní ceny nebo zaměřený půdorys můžete využít při rekonstrukci a modernizaci.

Kontrola životnosti krovů, střechy a celková kontrola nemovitosti

Nejčastěji skloňované otázky: jak je kvalitní izolace u starších nemovitostí nebo zda je vůbec. Kolik let ještě krovy vydrží a jak nejlépe postupovat při opravách a modernizaci zjistíte při kontrole nemovitosti.

Nacenění oprav a zakomponování vašich požadavků

Jeden z nejdůležitějších bodů je celková cena modernizace a oprav nemovitosti. Často se stává, že představa klienta o rozpočtu rekonstrukce je nedostačující, tímto chybu v rozpočtu minimalizujete.

Hledání skrytých vad

Hledáme vady, které nejsou na první pohled vidět a makléři se je snaží rafinovaně skrýt (např. pod podlahou různé druhy materiálů bránící v kvalitním položení nové podlahy, vymalováním nebo zakrytím). Kontrolujeme také hygienické a požární normy.

Protokol o nemovitosti

Každý klient získá protokol, který může využít při vyjednání s makléřem nebo pro vlastní účely při opravách a modernizaci nemovitosti.Pokud se rozhodnete, že chcete s námi realizovat hypotéku, tak získáváte zvýhodněné ceny kontrol.
Proto doporučujeme začít bezplatnou nabídkou hypotéky.
+ 420 773 779 909
boruch@boruchpartneri.cz
Reference
Bezplatná poptávka hypotéky
koupě, výstavby nebo refinancování

- získáváme slevu až 0,3% oproti pobočkám díky našemu objemu hypoték
- vytváříme konkurenční nabídky
- srovnáváme přeplacenost, anuitu aj.

  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
  • Brno
 
Odeslat
Osobní
údaje ?
Kontaktujeme vás výhradně za účelem bezplatné nabídky hypotéky, jsme zprostředkovatelem pro více bank, ovšem nepředáváme váš kontakt třetím stranám bez vašeho souhlasu.
Bezplatná nabídka sloučení půjček do jedné.
  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
 
KONTAKTUJTE MĚ
Osobní
údaje ?
Kontaktovat Vás mohou : Ing. Lubomír Hlavica, interní pracovník Wüstenrot hypoteční banka a.s., spolupracující s Boruch & Partneři s.r.o. a Bc. Petr Boruch - spolupracující s Broker trust a.s.(vázaný zástupce) a Boruch & Partneři s.r.o., vykonávající činnost pro většinu bank.