9 let financujeme
a 23 let kontrolujeme nemovitosti
Reference Hypoteční kalkulačka
Menu

Přejímání nemovitosti od developera

U přejímání nemovitosti je zásadní výhodou pro kupujícího to, že nemusí nemovitost převzít, pokud není s něčím spokojen. Proto hledáme vady, které se projeví časem nebo nejsou na první pohled vidět. Následně se developer snaží vady opravit nebo dodělat. Při reklamaci nemáte tak výhodnou vyjednávací pozici.Co u developerů zajišťujeme

Úpravu rezervační smlouvy

Nastavujeme pokuty pro developera, pokud nedostojí svých závazků, protože sankce jsou většinou nastaveny na kupujícího nikoliv na developera. Např. promlčení rezervační smlouvy z důvodu více zájemců je standardní situace na realitním trhu v Praze, kde developer nenesa žádnou zodpovědnost.

Kontrola smlouvy o smlouvě budoucí a kupní smlouvy

Soustředíme se na tok finančních prostředků, aby postupné čerpání hypotéky proběhlo hladce. Nastavujeme sankce za nedodělávky a v neposlední řadě podmínky doplacení finální části kupní ceny, protože např. kolaudace neznamená 100% dodělání nemovitosti.

Přejímání nemovitosti

U přejímky nemovitosti hledáme nefunkčnosti, netěsnosti a vady, které nejsou na první pohled zřetelné. Kontrola probíhá společně s budoucím majitelem.

Protokol o nemovitosti

Protokol využijete při jednání s developerem nebo při případném právním vymáhání.

Bytový architekt

U náročných klientů nabízíme bytového architekta, který vám zajistí komfortní bydlení a navrhne vnitřní design. Pokud máte vlastního architekta, tak s ním můžeme případně domluvit spolupráci.Pokud se rozhodnete, že chcete s námi realizovat hypotéku, tak získáváte zvýhodněné ceny kontrol.
Proto doporučujeme začít bezplatnou nabídkou hypotéky.
+ 420 773 779 909
boruch@boruchpartneri.cz
Reference
Bezplatná poptávka hypotéky
koupě, výstavby nebo refinancování

- získáváme slevu až 0,3% oproti pobočkám díky našemu objemu hypoték
- vytváříme konkurenční nabídky
- srovnáváme přeplacenost, anuitu aj.

  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
  • Brno
 
Odeslat
Osobní
údaje ?
Kontaktujeme vás výhradně za účelem bezplatné nabídky hypotéky, jsme zprostředkovatelem pro více bank, ovšem nepředáváme váš kontakt třetím stranám bez vašeho souhlasu.
Bezplatná nabídka sloučení půjček do jedné.
  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
 
KONTAKTUJTE MĚ
Osobní
údaje ?
Kontaktovat Vás mohou : Ing. Lubomír Hlavica, interní pracovník Wüstenrot hypoteční banka a.s., spolupracující s Boruch & Partneři s.r.o. a Bc. Petr Boruch - spolupracující s Broker trust a.s.(vázaný zástupce) a Boruch & Partneři s.r.o., vykonávající činnost pro většinu bank.