financujeme
a stavíme
Pro partnery

Kdo jsme

Specializujeme se na výstavbu a financování, tím je jako červená nit protkaná investice do dvojdomů.

První kontrola nemovitosti sahá až do roku 1995 a první hypotéka do roku 2007, kde jsme podnikali jako fyzické osoby. Za to období jsme každý z nás realizoval stovky klientů a primárně budujeme svá jména. Záleží nám na nich.

Společnost Boruch & Partneři s.r.o. vznikla přirozeným vývojem, kde jsme jednotlivé služby postupně přidružovaly na základě potřeb klientů. Přejmenování firmy z HBC finance s.r.o. (HBC původně znamenalo Hypotéky Bez Cenzury), na společnost Boruch & Partneři s.r.o. vzniklo za účelem většího zosobnění a jasného signálu, že individuální přístup a úzkou specializaci máme za cíl.

Nyní se specializujeme na chytré a pasivní domy.

Bc. Petr Boruch, jednatel
Proč se na nás můžete spolehnout?

Jednatel, manažer stavby
Bc. Petr Boruch
Vystudoval jsem střední průmyslovou školu stavební, přes 10 let jsem se specializoval na financování bydlení a developerských projektů. Klient byl a je pro mě vždy na 1. místě, proto i nyní, když jde o náročné financování nebo klientské změny u výstavby, tak se snažíme klientovi maximálně naslouchat a vyjít mu vstříc. Zastávám teorii a praxi výborného produktu. Ten se vždy prodá sám, proto se snažíme vyladit každý detail na domech a přemýšlíme nad každou maličkostí a také i korunou.
Stavební dozor a inspektor
Josef Černý MBA
Primárně se specializuje na stavební a technický dozor při výstavbě. Průměrně dozoruje dvaceti stavbám ročně. Zajímají ho většinou pouze ty špatné zprávy ze stavby, ty pozitivní nechává pro investora. Při nastavování smlouvy o dílo a přejímání nemovitosti se zajímá o detaily, jako kdyby stavěl pro sebe.
Stavař a Architekt
Ing. Arch. Jiří Deutsch
Nasbíral zkušenosti na stavbách ve firmě M-tech. Při kontrole hledá chyby, jako každý stavař, ale také dokáže předat informace ohledně architektonických úprav, co se dá zlepšit a kde jsou slabá místa.
Advokát
Mgr. MgA. Pavel Kryl
Podílel se a stále se podílí na několika developerských projektech. Je znám svou okamžitou reakcí, když klient potřebuje zkontrolovat rezervační smlouvu. Zkušenosti získal v advokátní kanceláři AK Dub & Beránek. Prošel si financováním náročného bytu a úpravami pro sebe, zná praktiky developerů a realitních kanceláří.

REFERENCE


Ing. Radek Jirků
Manažer Seven Energy, due diligence

„Spolupráce s Petrem a jeho firmou bylo nad rámec očekávání, banky jsem si jednotlivě porovnával a přesto vyhrál u mé 1. hypotéky, následovaly další 2 a následně investice, které nás oba baví.“

Aleš Voverka
Majitel a jednatel Messenger a.s.

„Osoba, se kterou jsem jednal byl Petr Boruch, kterého jsem získal na doporučení od našeho jednatele, vyřešili jsme jak financování, tak investice s maximální spokojeností.“

Ing. Otakar Kotrhonz
Manažer IT v PPF a HomeCredit

„Přestože máme možnost využívat zaměstnaneckou hypotéku naší dceřiné společnosti AIR bank, kterou jsem také poptal, tak jsem realizoval hypotéční úvěr s p. Boruchem, děkuji za bezkonkurenční produkt.“

financujeme
a stavíme
Pro partnery
Bezplatná poptávka hypotéky
koupě, výstavby nebo refinancování

- získáváme slevu až 0,3% oproti pobočkám díky našemu objemu hypoték
- vytváříme konkurenční nabídky
- srovnáváme přeplacenost, anuitu aj.

  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
  • Brno
 
Odeslat
Osobní
údaje ?
Kontaktujeme vás výhradně za účelem bezplatné nabídky hypotéky, jsme zprostředkovatelem pro více bank, ovšem nepředáváme váš kontakt třetím stranám bez vašeho souhlasu.
Bezplatná nabídka sloučení půjček do jedné.
  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
 
KONTAKTUJTE MĚ
Osobní
údaje ?
Kontaktovat Vás mohou : Ing. Lubomír Hlavica, interní pracovník Wüstenrot hypoteční banka a.s., spolupracující s Boruch & Partneři s.r.o. a Bc. Petr Boruch - spolupracující s Broker trust a.s.(vázaný zástupce) a Boruch & Partneři s.r.o., vykonávající činnost pro většinu bank.