9 let financujeme
a 23 let kontrolujeme nemovitosti
Reference Hypoteční kalkulačka
Menu

Kdo jsme

První kontrola nemovitosti sahá až do roku 1995 a první hypotéka do roku 2007, kde jsme podnikali jako fyzické osoby. Za to období jsme každý z nás realizoval stovky klientů a primárně budujeme svá jména. Záleží nám na nich.

Společnost Boruch & Partneři s.r.o. vznikla přirozeným vývojem, kde jsme jednotlivé služby postupně přidružovaly na základě potřeb klientů. Přejmenování firmy z HBC finance s.r.o. (HBC původně znamenalo Hypotéky Bez Cenzury), na společnost Boruch & Partneři s.r.o. vzniklo za účelem většího zosobnění a jasného signálu, že individuální přístup a úzkou specializaci máme za cíl.

Minimální sazby nám zajišťuje Česká spořitelna, Erste Premier, ale občas i ostatní banky. Vše funguje na základě dlouhodobých vztahů a objemu hypoték. Nemusíme o sazby smlouvat a známe přesnou metodiku. Díky tomu máme jistotu, při konkurenčním boji v tom, že zajišťujeme to nejlepší, co banka může nabídnout. Chceme přinášet inovaci a přidanou hodnotu pro klienta v podobě exkluzivních hypoték, kontrol nemovitostí a právních kontrol.

Bc. Petr Boruch a partneři
Proč se na nás můžete spolehnout?

Hypoteční specialista a jednatel
Bc. Petr Boruch
Má oprávnění podepisovat úvěrové smlouvy, zástavní smlouvy, vybrané účty nebo čerpat hypotéky. U Exkluzivních partnerů zná přesně metodiku a podmínky. Rok odpovídal v hypoteční poradně pro kurzy.cz a tři roky působil ve firmě Partners, i v roli manažera. Zprostředkovává hypotéky pro více bank a je vázaným zástupcem Broker trust a.s. trvale spolupracující s Boruch & Partneři s.r.o.
Stavební dozor a inspektor
Josef Černý MBA
Primárně se specializuje na stavební a technický dozor při výstavbě. Průměrně dozoruje dvaceti stavbám ročně. Zajímají ho většinou pouze ty špatné zprávy ze stavby, ty pozitivní nechává pro investora. Při nastavování smlouvy o dílo a přejímání nemovitosti se zajímá o detaily, jako kdyby stavěl pro sebe.
Stavař a Architekt
Ing. Arch. Jiří Deutsch
Nasbíral zkušenosti na stavbách ve firmě M-tech. Při kontrole hledá chyby, jako každý stavař, ale také dokáže předat informace ohledně architektonických úprav, co se dá zlepšit a kde jsou slabá místa. Jeho největší vyjednanou slevou je 400.000 Kč u bytu na Žižkově, bezmála 13% snížení ceny.
Advokát
Mgr. MgA. Pavel Kryl
Podílel se a stále se podílí na několika developerských projektech. Je znám svou okamžitou reakcí, když klient potřebuje zkontrolovat rezervační smlouvu. Zkušenosti získal v advokátní kanceláři AK Dub & Beránek. Prošel si financováním náročného bytu a úpravami pro sebe, zná praktiky developerů a realitních kanceláří.

+ 420 773 779 909
boruch@boruchpartneri.cz
Reference
Bezplatná poptávka hypotéky
koupě, výstavby nebo refinancování

- získáváme slevu až 0,3% oproti pobočkám díky našemu objemu hypoték
- vytváříme konkurenční nabídky
- srovnáváme přeplacenost, anuitu aj.

  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
  • Brno
 
Odeslat
Osobní
údaje ?
Kontaktujeme vás výhradně za účelem bezplatné nabídky hypotéky, jsme zprostředkovatelem pro více bank, ovšem nepředáváme váš kontakt třetím stranám bez vašeho souhlasu.
Bezplatná nabídka sloučení půjček do jedné.
  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
 
KONTAKTUJTE MĚ
Osobní
údaje ?
Kontaktovat Vás mohou : Ing. Lubomír Hlavica, interní pracovník Wüstenrot hypoteční banka a.s., spolupracující s Boruch & Partneři s.r.o. a Bc. Petr Boruch - spolupracující s Broker trust a.s.(vázaný zástupce) a Boruch & Partneři s.r.o., vykonávající činnost pro většinu bank.