9 let financujeme
a 23 let kontrolujeme nemovitosti
Reference Hypoteční kalkulačka
Menu

Stavební dozor a technický dozor

Při výstavbě nás zajímají ty špatné zprávy, ty dobré přenecháváme investorovi. Nejčastějším problémem při výstavbě bývá použití levnějších nebo nekvalitních materiálů, než bylo deklarováno ve výkazu výměr. Zejména těch materiálů, které nebudou vidět. Proto pokud zajišťujeme stavební dozor nebo technický dozor, tak např. požadujeme smluvně zakotvit požadavek, abychom u každé konstrukce, která nebude vidět, byli povinni si s dodavatelem odsouhlasit její budoucí stav.Co očekávat od stavebního nebo technického dozoru

Výběrové řízení na dodavatele

Pomůžeme při koordinaci vašich požadavků a výběrovém řízení.

Kontrola rozpočtu a výkazu výměr

V tomto bodě se stává, že objevujeme položky, které jsou zbytečné nebo předražené. Následují otázky na dodavatele, který vysvětluje nebo škrtá v rozpočtu.

Právní kontrola smlouvy o dílo a zakotvení našich požadavků

Kontrolujeme např. kdy se bude čerpat poslední část ceny a za jakých podmínek, aby byl dodavatel stále motivován pro kompletní finalizaci stavby. Požadujeme ve smlouvě sankce za nedodělávky nebo jiné pochybení dodavatele.

Kontrolu stavby 1x – 5x týdně

Kontroly probíhají dle náročnosti a komplikací. Minimálně však 1x týdně včetně fotodokumentace a časté komunikace s dodavatelem, která je zásadní.

Přejímání nemovitosti

Přejímka nemovitosti je důležitější, než kolaudace, jde o detaily, nikoliv o normy a možnost užívání. Probíhá kompletní kontrola nemovitosti, včetně funkčnosti a hledání vad. Výstupem je protokol o nemovitosti se specifikací vad a nedodělávek.Pokud se rozhodnete, že chcete s námi realizovat hypotéku, tak získáváte zvýhodněné ceny kontrol.
Proto doporučujeme začít bezplatnou nabídkou hypotéky.
+ 420 773 779 909
boruch@boruchpartneri.cz
Reference
Bezplatná poptávka hypotéky
koupě, výstavby nebo refinancování

- získáváme slevu až 0,3% oproti pobočkám díky našemu objemu hypoték
- vytváříme konkurenční nabídky
- srovnáváme přeplacenost, anuitu aj.

  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
  • Brno
 
Odeslat
Osobní
údaje ?
Kontaktujeme vás výhradně za účelem bezplatné nabídky hypotéky, jsme zprostředkovatelem pro více bank, ovšem nepředáváme váš kontakt třetím stranám bez vašeho souhlasu.
Bezplatná nabídka sloučení půjček do jedné.
  • Praha
  • Pardubice
  • Hradec Králové
 
KONTAKTUJTE MĚ
Osobní
údaje ?
Kontaktovat Vás mohou : Ing. Lubomír Hlavica, interní pracovník Wüstenrot hypoteční banka a.s., spolupracující s Boruch & Partneři s.r.o. a Bc. Petr Boruch - spolupracující s Broker trust a.s.(vázaný zástupce) a Boruch & Partneři s.r.o., vykonávající činnost pro většinu bank.